روماتیدین سلدرین

Rheumatidin Celadrin

سلدرین(روماتیدین) یکی از موثرترین ضد التهاب های موجود در بازار می باشد .

تقریباً 70 میلیون نفر از مردم آمریکای شمالی از آرتیرت رنج می برند که بسیاری از این مردم به دنبال ضد دردهای جدید جهت جایگزین بسیار عالی است که تا به حال عوارض جانبی از آن گزارش نشده است . روماتیدین یک ترکیب خاصی می باشد که اثر بالینی آن در کاهش التهاب و افزایش و تسهیل حرکت مفاصل به اثبات رسیده است و برای بیماریهای مختلف مفاصل از جمله استئوآرتریت ، آرتریت روماتوئید سایر آسیب های مفصلی استفاده می گردد .

تحقیقات نشان داده اسید چرب استریفیه شده موجود در روماتیدین ، مشخصاً التهاب را مهار می کند و در نتیجه دردهای مزمن ناشی از التهاب مانند استئوآرتریت ، التهاب رباط ها ، التهابات ناشی از شکستگی ها و همینطور درد بافت های عمیق عضلانی را از بین می برد .

خاصیت ضد التهابی روماتیدین ناشی از کنترل آن در تولید بیش از حد عوامل التهاب و کاهش اثرات منجر به التهاب آراشیروتیک اسید می باشد .

به علاوه روماتیدین تدریجاً باعث تقویت دیواره سلولی و افزایش خاصیت انعطاف پذیری در سلول های جدید می شود .

این عمل شامل تقویت مایع درون مفاصل می شود که محافظت استخوان ها و مفاصل برای حفظ انعطاف و تسهیل حرکت می گردد که در نتیجه درد را نیز تسکین می بخشد .

در یک مطالعه بالینی دوسرکور که در شماره ماه اگوست 2002 مجله روماتولوژی منتشر گردید ، روماتیدین خوراکی بیش از سایر داروهای ضد آرتریت تاثیر داشته که این تاثیر تا پایان مطالعه در حال افزایش بوده است . روماتیدین یک راه مؤثر در تقویت سلامت مفاصل و کاهش بی خطر درد را ارئه می دهد .

بررسی اجمالی و مزایا

اجزاء و مواد تشکیل دهنده

اطلاعات تکمیلی